[2548-2529] [2528-2509] [2508-2489] [2488-2469] [2468-2449] [2448-2429] [2428-2409] [2408-2389] [2388-2369] [2368-2349] [2348-2329] [2328-2309] [2308-2289] [2288-2269] [2268-2249] [2248-2229] [2228-2209] [2208-2189] [2188-2169] [2168-2149] [2148-2129] [2128-2109] [2108-2089] [2088-2069] [2068-2049] [2048-2029] [2028-2009] [2008-1989] [1988-1969] [1968-1949] [1948-1929] [1928-1909] [1908-1889] [1888-1869] [1868-1849] [1848-1829] [1828-1809] [1808-1789] [1788-1769] [1768-1749] [1748-1729] [1728-1709] [1708-1689] [1688-1669] [1668-1649] [1648-1629] [1628-1609] [1608-1589] [Korábbi] [Archívum]
ESMTK - Hegyvidék SE 10-0 (3-0)
|
BLSZ III. osztály 2. csoportjába került tartalék csapatunk.
III/2
1
|
Budakeszi SC
|
2
|
Duna SK
|
3
|
II. Kerületi FC
|
4
|
Hidegkút SC
|
5
|
Prókátor SE
|
6
|
Törökbálint FC
|
7
|
ABE Darazsak
|
8
|
Chinoin
|
9
|
Csepel HC
|
10
|
Budai XI SE
|
11
|
Kispest SE
|
12
|
33 FC
|
13
|
ESMTK LE KFT II
|
14
|
Budatétény SE II
|
|
Az NB III Közép csoport 1-3 forduló programja:
1. 2013.08.18. 17.30 ESMTK - HONVÉD II.
2. 2013.08.24. 17.30 SOROKSÁR - ESMTK
3. 2013.09.01. 17.30 ESMTK - SZEKSZÁRD
|
Aki szeretne jönni a Bábolna elleni kupamérközésre,az nálam jelentkezhet!!!! A viteldíj oda-vissza 3 ezerforint !!!! Az indulás helye mérközés napján,az ELIZA nevű sörözö elől !!!! Tel:06-30-202-54-06 !!!!
|
EDZŐMECS: ESMTK-TÖKÖL 1-0 (1-0) !!!GÓLSZERZŐ:ZIMON GÁBOR (34.PERC).A MÁSODIK FÉLÍDŐBEN A 6.PERCBEN 11-EST HIBÁZTUNK !!!!! HAJRÁ LIZA !!!!!
|
ESMTK - BLSZ válogatott 2 - 1 (1 - 0)
|
Magyar Kupa I. forduló:
2013.08.11 - Vasárnap 17:00 Bábolna, Bábolnai SE Sporttelep
BÁBOLNAI SE - ESMTK
|
Maglód - ESMTK 1 - 3 (0 - 2)
|
Felsőpakony - ESMTK 1 - 5
Hír még, hogy a hétvégén Maglódra megyünk, tehát nem történt változás az eredeti programhoz képest, míg a Tököl elleni meccsre az Ady Endre utcában kerül sor!
|
Változások a felkészülési programban! Bővebben a hírek menüben!
|
KÖSZI!!! DE AKKOR IS CSAK A LIZAAAAAAAAAAAAA
|
Azért, mert ezt csak Budapest és környéke vonatkozásban lehetett volna megoldani, hisz csak itt van annyi csapat, hogy kiadott volna egy 16-os csoportot. Viszont ezzel a maradék 32 csapatnak még többet kellene utaznia. Gondolom próbálták valahogy igazságosan elosztani, hogy mindenkinek egyforma legyen a teher. Persze centire egyformát nem lehetett csinálni. Ezt hozta a 3 csoport, tudtuk hogy nem lesz egyszerű, elég sokan nem is neveztek azok közül akik tehették vona, mert nem tudták vállalni ezt a költséget.
2013.07.12 20:44 maci „
ÉN CSAK AZT NEM ÉRTEM MAGYARÁZZA EL VALAKI,HOGY A MAI GAZDASÁGI HELYZETBEN MIÉRT KELL AZ AMÚGY IS CSORÓ KLUBOKAT SÚJTANI A SOK UTAZÁSSAL???MIÉRT NEM LEHETETT OLYAN CSOPORTOKAT ÖSSZEHOZNI AHOL KEVESEBBET UTAZIK MINDENKI??? NEM SOKAN DÚSKÁLNAK ANYAGIAKBAN!!!!! HAJRÁ LIZA!!!
|
ÉN CSAK AZT NEM ÉRTEM MAGYARÁZZA EL VALAKI,HOGY A MAI GAZDASÁGI HELYZETBEN MIÉRT KELL AZ AMÚGY IS CSORÓ KLUBOKAT SÚJTANI A SOK UTAZÁSSAL???MIÉRT NEM LEHETETT OLYAN CSOPORTOKAT ÖSSZEHOZNI AHOL KEVESEBBET UTAZIK MINDENKI??? NEM SOKAN DÚSKÁLNAK ANYAGIAKBAN!!!!! HAJRÁ LIZA!!!
|
Egyik csoport sem jobb a másiknál, mindenhol utazni kell az ország másik végébe. Annak örüljnk, hogy nem a blaszban kell fociznunk, mint sok nagymúltú klubnak!
|
Jó szar csoportba kerültünk,utazhatunk annyit,hogy mire odaérünk már el is fáradtunk !!!!!
|
JULIUS 17-ÉN NEM ITTHON JÁTSZUNK A 3.KER.-REL, HANEM 18:30 ÓRAKOR A FELSŐPAKONY VENDÉGEI LESZÜNK!
|
KÖZÉPSŐ CSOPORT
Baja
BKV Előre
Bölcske
Dunaharaszti
ESMTK
Dabas
Gyula
Bp. Honvéd II
Maglód
Monor
MTK II
Orosháza
RKSK
Soroksár
Szeged
Szekszárd
|
Az MLSZ Versenybizottsága július 1-jei ülésén a következő sportszervezetek nevezését a 2013-2014. évi NB II osztályú Férfi Felnőtt nagypályás labdarúgó bajnokságra elfogadta:
1. Balmazújváros Sport Kft.
2. Békéscsaba 1912 Előre Futball Zrt.
3. BFC Siófok Kft.
4. CEVASPORT Kft.
5. Dunaújváros PASE Kft.
6. FC Ajka Kft.
7. Gold-Sport Szolgáltató Kft.
8. Gyirmót FC Kft.
9. Nyíregyháza Spartacus FC Kft.
10. Soproni Vasutas Futball Kft.
11. Szolnoki MÁV FC Kft.
12. SZTK Futball Kft.
13. Tatabánya FC Kft.
14. Várda Labdarúgó Kft.
15. Vasas Futball Kft.
16. ZTE FC Zrt.
Az MLSZ Versenybizottsága a mai ülésén a következő sportszervezetek nevezését a 2013-2014. évi NB III osztályú Férfi Felnőtt nagypályás labdarúgó bajnokságra elfogadta:
1. Andráshida LSC
2. Bajai LSE
3. Balatonfüredi FC
4. BKV 2013 Futball Kft.
5. BSC 1924 Futball Kft.
6. Csákvári TK
7. Csepel FC Kft.
8. Diósdi TC
9. Dorogi FC
10. Dunaharaszti MTK
11. DVSC FSZ Zrt.
12. Ebes KKSE
13. Egri FC Kft.
14. ESMTK LE Kft.
15. FC Dabas SE
16. FC Hatvan
17. FC Tiszaújváros
18. Fehérvár FC Kft.
19. Felsőtárkány SC SE
20. FTC Labdarúgó Zrt.
21. Győri ETO FC Kft.
22. Gyulai Termál FC
23. Hajdúböszörményi TE
24. Honvéd FC Kft.
25. Jászapáti FK Kft.
26. Kazincbarcikai SC FC Kft.
27. Körmendi FC
28. Maglódi TC
29. MTK Budapest Zrt.
30. Nagyatádi FC
31. Orosháza FC FK Kft.
32. Putnok FC Kft.
33. REAC Sport Kft.
34. Soroksár Sport Club Kft.
35. Szeged 2011 Kft.
36. Szekszárdi UFC
37. Szombathelyi Haladás Kft.
38. Tököl VSK
39. Újbuda Labdarúgó Kft.
40. Veresegyház VSK
41. Veszprémi FC P2 Sport Kft.
42. Bölcskei SE
43. Cigándi SE
44. Első Mosonmagyaróvári TE 1904
45. Létavértes SC '97
46. Monori SE
47. Nyírbátori FC
48. Rákosmenti Községi SK
|
A TEGNAPINAP FOLYAMÁN ELFOGADTÁK A CSAPAT NEVEZÉSÉT, AZ NBIII-AS BAJNOKSÁGRA !!!!! HAJRÁ LIZA !!!!! HA ELKÉSZŰL A CSOPORT BEOSZTÁS,AKKOR MAJD KÖZLÖM !!!!!
|
[2548-2529] [2528-2509] [2508-2489] [2488-2469] [2468-2449] [2448-2429] [2428-2409] [2408-2389] [2388-2369] [2368-2349] [2348-2329] [2328-2309] [2308-2289] [2288-2269] [2268-2249] [2248-2229] [2228-2209] [2208-2189] [2188-2169] [2168-2149] [2148-2129] [2128-2109] [2108-2089] [2088-2069] [2068-2049] [2048-2029] [2028-2009] [2008-1989] [1988-1969] [1968-1949] [1948-1929] [1928-1909] [1908-1889] [1888-1869] [1868-1849] [1848-1829] [1828-1809] [1808-1789] [1788-1769] [1768-1749] [1748-1729] [1728-1709] [1708-1689] [1688-1669] [1668-1649] [1648-1629] [1628-1609] [1608-1589] [Korábbi] [Archívum]
|